CNR KİTAP FUARI - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler

CNR KİTAP FUARI

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 26 Mart-03 Nisan 2022 tarihleri arasında organize edilecek.
 
Fuar, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile gerçekleşecek. 500 binin üzerinde kitapseverin beklendiği CNR Kitap Fuarı, bu yıl da geniş ziyaret kitlesiyle 9 gün boyunca yoğun ilgi görecek.
 
Fuarcılık sektörünün yeni ticaret kapısı haline dönüşen Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nin eşsiz konumunun avantajlarını da kullanacak olan 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, yayınevi ve ziyaretçi açısından bu yıl İstanbul’da bu büyüklükte gerçekleşen ilk kitap fuarı olacak. CNR Kitap Fuarı; kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile yüz binlerce ziyaretçi ağırlayacak.
 
 
Türkiye’nin kitap fuarı haline dönüşen CNR Kitap Fuarı’nda bu yıl ayrıca kitap bağış kampanyası da düzenlenecek. Fuar boyunca toplanan kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilecek.

Cialis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir