CNR Ambalaj İstanbul - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler

CNR Ambalaj İstanbul

Gıda ve Ambalajın büyük buluşması gerçekleşti

Avrasya Bölgesi’nin ve gıda işleme ve ambalaj sektörünün uluslararası ticaret platformu olan CNR Ambalaj İstanbul, TGDF (Türkiye Yiyecek ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu) desteğiyle İstanbul Fuarcılık tarafından 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi.

Ambalaj sektörü, 300 milyar dolarlık ekonomik büyüklüğü ve 5 milyar dolarlık ihracat geliri ile Türkiye’nin yurtdışındaki güçlü oyuncularından biri. 2018’de 23 milyar dolarlık pazar büyüklüğüne ulaşan sektör, 2019’da ise tüm üretimin yarısını ihraç etmeyi hedefliyor.

Türkiye ambalaj sanayi, toplam pazar payının yarısını gıda ve içecek sektörleri için üretmektedir. Günümüzde ambalaj ile gıda ve içecek sektörü birbirinden ayrı düşünülmeyecek bir yapı kazanmıştır. CNR Food İstanbul, Gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata; tüketici-ürün ilişkisine uzanan geniş bir yelpazede birbirini besleyen ve ileriye götüren bu iki sektörü aynı çatı altında topladı.

50 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi beklenen Food İstanbul Fuarı ile eşzamanlı düzenlenen CNR Ambalaj İstanbul, uluslararası pazarda ambalaj sektörünün ürünlerine değer katacak yenilikçi, güvenilir, yüksek kalitede çözümler üreterek rekabet gücünün artmasına olanak tanıdı. CNR Ambalaj İstanbul, CNR’ın deneyimli kadrosu ve uluslararası network gücünü birleştirerek, katılımcı ve ziyaretçilerine; ambalaj, paketleme ve gıda teknolojileri sektörünün tüm yenilik ve çeşitlerini keşfedebilecekleri küresel bir buluşma noktası sağladı.

İhracatçıların küresel rekabetteki konumunu güçlendirmek ve öne çıkarmak adına AKİB ile yapılan anlaşma çerçevesinde, sektörün en büyük alıcı ve uluslararası satın almacıları CNR Ambalaj İstanbul’da yerini aldı.

Bu yılda yenilenen tarihiyle 25-28 Kasım 2020 Tarihleri arasında Ambalaj Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazılanıyor.

Cialis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir