SAHA EXPO Fuarı Ertelendi - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
saha-expo
Fuar Haberleri

SAHA EXPO Fuarı Ertelendi

SAHA EXPO Fuarı Ertelendi Ortalama Puan: 4.2 üzerinden 5

SAHA Expo Fuarı Nezaman ?

Ülkemizde her geçen gün artan Covid-19 vakaları sebebiyle katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığı ve İçişleri Bakanlığımızın aldığı tedbirler de göz önünde bulundurularak 04-07 Kasım 2020 tarihinde yapılması planlanan SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelendiği duyuruldu. 

SAHA İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın 10-13 Kasım 2021 tarihine ertelendiğini duyurdu. SAHA EXPO Sanal Fuarı ise 9 Kasım 2020 – 9 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek.

Neden SAHA EXPO

TSK üyelerinin, farklı ülkelerdeki ordu mensuplarının, ulusal ve uluslararası alım heyetlerinin, firma temsilcilerinin, akademisyenlerin ve öğrencilerin ziyaret edeceği,  SAHA EXPO, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak önemli işbirliklerine  zemin oluşturacak. Doğal güzelliklerinin, sahip olduğu kültürel ve tarihi mirasının yanı sıra stratejik öneme sahip, Türkiye ekonomisinin önemli merkezlerinden İstanbul’da düzenlenecek SAHA EXPO, Türkiye’nin pek çok şehrinden gelen katılımcıları ile Türkiye’nin üretim potansiyelinin vitrini olacak. Türkiye’nin yüksek teknoloji gerektiren savunma, havacılık ve uzay endüstrisinde üretim yapabilir ve ihraç edebilir bir ülke olması hedefiyle hayata geçirilen ve başarıyla sürdürülen “Milli Teknoloji Hamlesi”ne adanmış sanayicilerin buluşacağı SAHA EXPO’ya katılımınız için başlıca sebepler olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir