Plastik Fuarı 2021 Tarihine Ertelendi ! - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
plastik fuarı
Fuar Haberleri

Plastik Fuarı 2021 Tarihine Ertelendi !

Plastik Fuarı 2021 Tarihine Ertelendi ! Ortalama Puan: 4.7 üzerinden 5

Plastik Fuarı “Plast Eurasia” 2021 tarihine ertelendi. İşte detaylar..

Uluslararası plastik endüstri fuarı olan ve her yıl Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Plastik sektörünün öncülerinden “Plast Eurasia” plastik fuarı, katılımcıların talebi ile 1-4 aralık 2021 tarihine ertelendiği duyuruldu.

Pagev işbirliği ile gerçekleştirilen plastik fuarına her yıl yoğun ilgi gösteriliyor. Ancak pandemi sebebiyle hem yabancı katılımcının hem yerli katılımcının aklında olan soru işaretleri, fuarın yeteri ilgiyi görmeyecek olması başlıca sebepler olmak üzere, bazı katılımcıların çalışanlarının yakalanmış olduğu covid19 hastalığı, fuarın ertelenmesinde başlıca rol oynamaktadır.

plastik fuarı
Plast Eurasia

Henüz tam olarak pandeminin etkilerini üzerimizden atamamışken, tekrardan vaka sayılarında görülen artış insanları tedirgin ediyor. Bakanlıklar tarafından sosyal mesafe, hijyen ve maske kuralları her defasında dile getirilirken, fuar merkezleri almış olduğu üst düzey bio-güvenlik önlemleri ile, diğer tüm sektörlerin önünde ve en güvenli alanlar olmasına rağmen, katılımcı ve ziyaretçilerin kafalarında soru işaretleri devam ediyor.

Kısa vadede yeni dünya düzenine ayak uydurabilecek gibi gözükmesede, artık bu tedbirlerle yaşamayı öğrenmemiz gerektiğini bir kez daha görmüş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir