Online Çerkezköy Endüstriyel Fuarı - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
cef
Fuar Haberleri

Online Çerkezköy Endüstriyel Fuarı

Online Çerkezköy Endüstriyel Fuarı Başladı.

Fuara ücretsiz şekilde online olarak ziyaret edebilirsiniz.

6-7-8 Ekim 2020 tarihleri arasında Online platform’da gerçekleştirilecek Trakya’nın ilk ve tek endüstriyel fuarında yerinizi almak için kayıt olun!

Fuar 6-7-8 Ekim 2020 tarihlerinde 10:00 – 17:00 saatleri arasında canlı olacak, 7/24 ziyarete açık şekilde ücretsiz gerçekleştirilecektir.Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’na katılım için 0 282 726 8888 – Dahili:160 numaralı telefondan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile iletişime geçiniz. online.endustriyelfuar.org adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Fuar Hakkında

Yenilikçi bir vizyonla düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın dördüncüsü, koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle online olarak gerçekleştirilecektir. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenecek 4. Online Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, 6-7-8 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir. Bu yıl sanal ortamda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek fuarda, 10:00-12:30 saatleri arasında canlı oturumlar yapılacaktır. Oturumlarda, ekosistemin önemli isimleri, konuşmalar ve sunumlar yapacaktır. Fuarda firmaların açacağı sanal stantlar da 3 gün boyunca 24 saat ziyarete açık olacaktır.

Online Platformda gerçekleştirilecek fuarda; demir-çelik, makine, elektrik-elektronik, mekanik, inşaat ve yapı malzemeleri, teknoloji ve yazılım, sağlık, tekstil ve konfeksiyon, otomotiv, kimya, plastik ve gıda sektörlerinden çok sayıda firma stant açacak. Sanal stantlar, 24 saat ziyarete açık olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir