MÜSİAD FUARI KAPILARINI 24 SAAT SONRA AÇIYOR - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
müsiad fuarı
Fuar Haberleri

MÜSİAD FUARI KAPILARINI 24 SAAT SONRA AÇIYOR

MÜSİAD FUARI KAPILARINI 24 SAAT SONRA AÇIYOR Ortalama Puan: 5 üzerinden 5

MÜSİAD FUARI KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇIYOR

Yoğun hazırlık döneminin tamamlanmasıyla MÜSİAD fuarı kapılarını yeni adresi Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Son hazırlıkların yapıldığı fuara yerli ve yabancı yoğun ilgi görülüyor. Fiziki fuara eş zamanlı olarak sanal olarakta gerçekleştirilecek fuarı 18-25 kasım 2020 tarihleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Pandemi sebebiyle alınan yeni tedbirlere ayak uydurarak düzenlenen fuarda fiziki tedbirlerde herhangi bir hata yapılmaması için tekrar tekrar hazırlıklar gözden geçiriliyor. Güvenli İşyeri Belgesine sahip olan TÜYAP Fuar Merkezi, HES kodu sorgulamasıyla ziyaretçilerini içeriye alacak.

Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cuma günü fuar alanını ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda salonları ve katılımcıları gezecek olan Erdoğan, sonrasında bir konuşma yapması planlanıyor.

MÜSİAD EXPO fuarı bu yıl Beylikdüzü Tüyap’ta yapılacak. İlk kez TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan fuara pandemi tedbirleri kapsamında detaylı sorgulama sonrasında ziyaretçi ve katılımcılar fuar merkezine kabul edilecek.

Sanal fuara https://sanal.musiadexpo.com/ linkinden ulaşabilirsiniz.

MÜSİAD Expo Fuarına Online davetiyenizi buradan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir