Maltepe Marangoz Tamir Servisi - Galipler Mobilya - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
Fuar Haberleri

Maltepe Marangoz Tamir Servisi – Galipler Mobilya

Maltepe Marangoz tamir servisi İstanbul Anadolu yakasında 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmaya devam etmektedir. Mobilya montajı, mobilya kurulumu ve mobilya tamiri gibi konularda uzman işçilik performansları gösteren Marangoz Tamir Servisi bir telefon kadar uzağınızda.

Maltepe Marangoz hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Özellikle demonte halde gelen mobilyalarınızın zarar görmemesi ve daha kısa sürede doğru bir şekilde kurulabilmesi adına bizleri arayabilirsiniz. Sadece hazır halde satın aldığınız mobilyaların montajı değil aynı zamanda sıfırdan her ne isterseniz hünerli ustalarımızla onu da ortaya çıkarıyoruz.

Mobilya tamiri işleri; Bu bölümden sizlere biraz bilgi verelim. Önceden herşey bu kadar kolay değildi ağaçtan mobilyalar kurulurdu. Şuan ki üretimler tamamen makineler ve fabrika gibi büyük atölyelerde yapılmaktadır. Ev veya iş yeriniz de bozulan,ayarsız,kırık,yamuk mobilyalarınız ve aksesuarlarınızın montaj ve tamiri yapılır.

Kullanılan malzeme kötü olunca mobilyalarınız zamanla çabucak eskiye biliyor ve üzerindeki aksesuarları ise çok geçmeden arızalanabiliyor. Durumlar kötüyü gösterince ne yazık ki mobilya veya mobilyalarınız tekrardan tamir ve bakım gereği istemektedir.

Maltepe Marangoz

Özellikle mimarlar veya özel tasarım ürün isteyen müşterilerimiz için marangoz ekibimiz her zaman hizmet vermeye devam ediyor.

Bizlere 0532 467 14 15 numaralı telefondan ulaşarak marangoz, mobilya tamiri, mobilya montajı veya mobilya kurulumu konularında yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda yine WhatsApp ile bize fotoğraf göndererek istediğiniz hizmet hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maltepe de ve diğer yakın semtlerde marangoz ustası olarak hizmet sunmaktayız. Marangoz tamir servisi olarak Anadolu Yakasında; Ataşehir, İçerenköy, Bostancı, Kadıköy, Suadiye, Maltepe vb gibi yakın semtlerin hepsinde marangoz hizmeti sunuyoruz. Adetli ve daha küçük tüm marangoz işlemleriniz için bizi hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir