İstanbul Oyuncak Fuarı Açıldı - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
istanbul oyuncak fuarı
Etkinlikler

İstanbul Oyuncak Fuarı Açıldı

Fuarlara verilen uzun bir aradan sonra, İstanbul Oyuncak Fuarı Tüyap’ta açıldı. Bugün kapılarını ziyaretçilerine açan fuar merkezinde heyecan doruktaydı. Yaptığımız görüşmelerde, uzun yıllardır fuar açıp kapatan yetkililerin, sanki ilk fuarını açıyor heyecanında olduğunu belirttiler. Sektörde yaşanan uzun bir dinlenme arasından sonra ilk fuar kapılarını açtı.

Yerli / yabancı pek çok sektör çalışanını ziyaret etmesi beklenen fuara, ilgide yoğundu. Sıkı denetimler sonucunda fuar alanına girişi sağlayabildik. Söylemek gerekir ki bu kadar sıkı denetim karşısında biz de şaşırdık. Fuar alanında hijyen tedbirlerine çok sıkı dikkat edilmekteydi. Her stantta ve fuar alanının ortak alanların el dezenfektanları mevcuttu. Yine fuar alanında adeta maskesiz hiç kimse yoktu diyebiliriz.

Bu sıkı denetim kapsamında yine alanda anonslar vasıtaysıyla sık sık hatırlatmalar yapıldı. HES kontrolü sonucunda uygun görülmeyen kimse fuar alanına giremiyordu. Denetimin bu kadar sıkı tutulması hem katılımcıda hem de ziyaretçide bir güven hissi uyandırdığını söyleyebiliriz.

Etkinlik ve fuarların normalleşme sürecinde kesilmeden devam etmesini diliyoruz. İstanbul oyuncak fuarını ziyaret etmek isteyenler 19 Mart Cuma akşamına kadar ziyaret edebilmektedir.

Unutmadan fuarın ziyaret saatlerini de belirtmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Zira gün içerisinde uzunca bir süre içerisinde fuarı ziyaret edebileceğiniz şekilde organizasyon düzenlenmiş. Sabah saat 09:00’da ziyarete açılan İstanbul Oyuncak Fuarı akşam saat 19:00′ a kadar açık bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir