Expomed Medikal Ürünler Fuarı 2020 Pandemi Tedbirleriyle Açıldı. - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
expomed
Fuar Haberleri

Expomed Medikal Ürünler Fuarı 2020 Pandemi Tedbirleriyle Açıldı.

Expomed Medikal Ürünler Fuarı 2020 Pandemi Tedbirleriyle Açıldı. Ortalama Puan: 4.8 üzerinden 5

Expomed Medikal Ürünler fuarı İstanbul Tüyap’ta pandemi kurallarına uyularak, büyük tedbirlerle birlikte kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Hybrit fuar özelliği taşıyan Expomed, bir şekilde fuara katılamayan ziyaretçiyi, katılımcıyla dijital ortamda buluşturarak güvenli alışverişin adresi oldu.

expomed medikal fuarı
expomed medikal cihaz fuari

Koronavirüs Tedbirleri !

Fuarda pandemi nedeniyle kullanımı artan maske, eldiven, tulum gibi tek kullanımlık tıbbi ürünlerle, sarf malzemelerden, hastane ekipmanlarından solunum cihazlarına kadar pek çok ürün grubu sergileniyor. Tüyap fiziki fuarlar kapsamında yeni bio-güvenlik önlemleri ile güvenli bir ortamda fuarlarına bir yenisi daha ekledi.

Fuar alanının girişine temassız ateş ölçüm cihazları yerleştirildi. Gelen ziyaretçi öncelikle ateş ölçümünden geçiyor. Geniş bir alana kurulan karşılama masalarında HES kodu için kulvarlar oluşturulmuş durumda. Fuar alanına giriş yapacak herkesin kontrolleri yapıldıktan sonra eğer bir risk teşkil etmiyorsa içeri girmesine izin veriliyor. Girişlerde belirli alanlarda kurulan dijital ekranlardan fuar içindeki kalabalığın anlık yoğunluk takibi yapılabiliyor. Fuar içinde ise sık sık maske, mesafe, temizlik uyarıları yapılıyor. Görevli personelde fuar alanında dolaşarak fiziki temas, sosyal mesafe ve maske uyarılarını gerçekleştiriyor. Görülen o ki Tüyap bu işi göğüslemiş durumda.

Kısa bir süre önce fuar sektörünün öncülüğünü yaparak, güvenli hizmet belgesi alan Tüyap, ziyaretçilerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir