Beauty&Wellness Fuarı Kapılarını Açtı - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
Etkinlikler

Beauty&Wellness Fuarı Kapılarını Açtı

Beauty&Wellness Fuarı Kapılarını Açtı Ortalama Puan: 5 üzerinden 5

Heyecanla beklenen o an geldi çatı.. Uzun bir pandemi arasının ardından İstanbul’un sayılı fuar merkezlerinden olan CNR büyük bir cesaret emsali göstererek “Sektörün En Güzel Fuarı” sloganıyla Beauty & Wellness fuarının kapılarını bugün itibariyle ziyaretçilerine açtı..

Pandemi süresinde ertelenen ve iptal edilen fuarların Bakanlık tarafından yayınlanan genelge ile 1 eylül itibari ile kapalı alanlarda yapılabileceği duyurulmuştu. 1 Eylülden sonra gözler yapılacak ilk fuara çevrilirken Tüyap İstanbul fuar merkezinde gerçekleşecek olan Oyuncak fuarı da ertelenerek fuar severleri çok üzmüştü. İstanbul ili içerisinde kapalı alanlarda gerçekleştirilen ilk fuar olan Beauty & Wellness fuarı tüm önlemler alınarak, Sağlık Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu tedbirler kapsamında kapılarını ziyaretçilerine açtı.

İlk günde fuara yoğun ilgi olduğu görüldü. CNR Expo’da gerçekleştirilen Güzellik fuarının ilk girişinden itibaren Covid-19 kapsamında önlemler alınmış durumda. HES kodu olmayan ziyaretçilerin fuar alanına girişine izin verilmezken, maske ve sosyal mesafede kurallar arasında yer aldı.

Ziyaretçilerin kapı girişlerinde HES kodu kontrol edilerek, temaslı kişilerin fuar alanına girişinin önüne geçilmesi üzerine çalışmalar yapıldı. Her ziyaretçinin ayrı ayrı ateşinin ölçüldüğü fuarda, Fuar sergisi içerisinde sosyal mesafe etiketleri ile zeminler işaretlenmişken, uyulması gereken 14 kural hususunda afişlerin yer aldığı görüldü.

Güzellik Fuarı Kapılarını Açtı

Fuarda güzellik ve kozmetik ürünlerinden medikal cihaz ve ekipmanlarına; parfümeri ve kuaför ürünlerinden SPA’ya kadar birçok ürün ve ürün grubu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Fuarı 10 Eylül – 13 Eylül 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde ziyaret edebilirisiniz. Ziyaret etmeden önce HES kodunuzu almayı ve online biletinizi almayı unutmayınız.

Fuar öncesinde CNR Expo tarafından ücretsiz olarak sunulan fuar bileti bugün itibariyle %20 indirimli olarak 40 TL ücretle alınabilmektedir. Farklı zamanlarda ücretsiz bilet fırsatını yakalamak için fuar merkezi sayfasını takip edebilirsiniz. İlgili fuarın biletini buradan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir