TEKNOFEST 2020 TAMAMLANDI! - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
teknofest-gaziantep
Etkinlikler

TEKNOFEST 2020 TAMAMLANDI!

TEKNOFEST 2020 TAMAMLANDI! Ortalama Puan: 4.8 üzerinden 5

GAZİANTEP TEKNOFESTTE SONA GELİNDİ

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı önderliğinde Gaziantep’te düzenlenen “TEKNOFEST 2020” tamamlandı.

Dereceye giren takımlar ödüllerini aldılar. Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenlenen TEKNOFEST 2020 kapsamında ödül dağıtımı gerçekleştirildi. TEKNOFEST yönetim kurulu başkanı Selçuk BAYRAKTAR ve diğer protokol üyeleri fuar alanında buluştu.

Seneye İSTANBUL’da gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST’te görüşebilme dileklerini ileten Selçuk Bayraktar, Teknofestin bittiğini dile getirerek yaşanılan burukluğu aktardı.

Selçuk Bayraktar yaptığı konuşmada: “TEKNOFEST, adeta yüksek hızlı bir şarj istasyonu gibi hepimizi enerjiyle doldurdu, coşturdu. Milli Teknoloji Hamlesinin ülkemiz ve milletimizle buluşmasına vesile oldu. Bu enerjiyi tüm milletimize ve uzandığı coğrafyaya yaydı. Ben özellikle burada emeği geçen genç kardeşlerimize, bizi ziyaret eden Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza ve değerli protokole teşekkür ediyorum. Bizi adeta bağrına basan Gaziantep’e, Valimize ve Belediye Başkanımıza kalbi şükranlarımı iletiyorum. TEKNOFEST’in heyecanını duyan, gönlünü veren, emek sarf eden herkese minnet duygularımı iletiyorum. Gelecek yıl İstanbul’da buluşmak üzere kalın sağlıcakla.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir