Expomed Medikal Fuarı 2020 Açılıyor - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
expomed medikal fuarı
Etkinlikler

Expomed Medikal Fuarı 2020 Açılıyor

Expomed Medikal Fuarı 2020 Açılıyor Ortalama Puan: 4.9 üzerinden 5

Expomed Medikal Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açıyor !

Medikal sektörün buluşma noktası olan Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği Expomed Eurasia 10 saat sonra kapılarını katılımcılarına ve ziyaretçilerine açıyor.

Hybrid fuar özelliğini taşıyan Expomed, ziyaretçi ve katılımcılarına dijital çözümler sunarak, B2B görüşmelerinin yanı sıra, elde olmayan sebepler ile fuarda fiziki olarak bulunamayan ziyaretçileri, online ortamda katılımcılar ile buluşturmayı amaçlıyor. Yeni iş bağlantılarının yanı sıra, yeni ortaklıklar başlatabilecek, ürün tanıtımı yaparak lojistik, nakliye, tedarik süreçlerini hızlandırarak pek çok kolaylıklar sağlanıyor.

Kovid tedbirleri kapsamında açılacak olan Expomed Medikal Ürünler fuarı Tüyap Beylikdüzü lokasyonunda 05-07 Kasım 2020 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Pandemi sürecinde düzenlenen ilk sağlık fuarı olan expomed fuarında, sağlık tedbirleri üst düzey olarak göz önünde bulundurulmakta, ziyaretçilerin güvenli bir ortamda fuara katılabilmeleri için hiçbir maliyetten kaçınılmadan her türlü tedbir düşünülmüş olduğu görülmektedir.

Fuarın web sitesinden ücretsiz olarak davetiyenizi alarak fuara katılmak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir