2-5 Eylül 2020 Tarihinde Açılması Planlanan Worldfood İstanbul Fuarı Ertelendi - Türkiye Sağlık ve Önemli Bilgiler
Etkinlikler

2-5 Eylül 2020 Tarihinde Açılması Planlanan Worldfood İstanbul Fuarı Ertelendi

2-5 Eylül 2020 Tarihinde Açılması Planlanan Worldfood İstanbul Fuarı Ertelendi Ortalama Puan: 4.4 üzerinden 5

2-5 Eylül 2020 tarihinde Tüyap İstanbul Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan Worldfood İstanbul fuarı ertelendi.

Organizatör firmanın yapmış olduğu açıklamada;

Katılımcı ve ziyaretçilerin görüşleri alınarak, daha verimli ve faydalı bir fuar deneyimi yaşayabilmek üzere 2-5 Eylül 2020 tarihinde planlanan fuarın tarihinin değiştirildiği belirtildi.

Gıda ve gıda ürünleri alımlarıyla ilgilenen perakende zincirleri ve gıda işletmelerini bir araya getiren fuarla ilgili Hyve Group bölge direktörü Kemal Ülgen açıklamada bulundu. Önceliklerinin fuarın verimli ve faydalı gerçekleştirilmesi olduğunu söyledi. Ülgen, şunları kaydetti: “Türkiye’nin gıda ve gıda teknolojileri sektörünün bölgeye ve dünyaya açılan kapısı WorldFood İstanbul’u 25-28 Kasım 2020 tarihlerine erteledik. Tüm taraflarla yoğun temaslarımız nihayetinde fuarımızın tarihinin değiştirilmesine yönelik talepleri değerlendirdik. Tarih değişikliğinin faydalı olacağını tespit ettik. Katılımcılarımızı ve kamuoyunu, yerel ve küresel çapta sektör ve markamız özelinde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile Hyve Group’un düzenlediği WorldFood İstanbul, güçlü bölgesel ağı ile yerli paydaşlarımız için yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratarak, paydaşlarımızın pandemi sürecini hızla atlatmalarına katkı sunacaktır.”

Worldfood İstanbul fuarı Nezaman ?

2-5 Eylül 2020 tarihinde açılması planlanan Worldfood İstanbul fuarı 25-28 Kasım 2020 tarihine ertelenmiştir.

Fuar haberleri; dünya mutfaklarına ait farklı tatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir