tuyap-guvenli-hizmet-belgesi
Gündem

Fuarcılık Sektörünün İlk Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi TÜYAP’tan

Fuarcılık Sektörünün İlk Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi TÜYAP’tan Ortalama Puan: 5 üzerinden 5

Güvenli ve Sağlıklı Fuar Deneyimi Yaşamak İçin Tüyap Fuar Merkezini Ziyaret Edin !

TÜYAP, Türk Standartları Enstitüsü tarafından Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı şartlarını başarıyla yerine getirerek, denetiminden başarı ile geçmiş olup TSE Covid – 19 kapsamında Güvenli Hizmet Belgesi almaya hak kazanan ilk Fuar Şirketi oldu.

Güvenli Hizmet Belgesi Nedir ?

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), pandemi sürecinde işverenlerin, Covid – 19 risklerini eksiksiz bir şekilde yönetmeleri ve gerekli önlemleri alarak çalışanlarının konu hakkında farkındalıklarını arttırmaları amacı ile bir kılavuz yayınlayarak, istenen şartları yerine getiren kuruluşlara “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” vereceğini duyurmuştu. 

Güvenli Hizmet Belgesi Nasıl Alınır ?

Pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına, ziyaretçilerine ve katılımcılarına hijyenik ve kontrollü bir ortam sağlayan TÜYAP, bu başarısını tescillemek amacı ile ‘Güvenli Hizmet Belgesini’ almak için TSE’ye başvurmuş, standart gerekliliklerine tam uyum sağlayarak Fuar yapımı ve yer sağlayıcısı olarak bölgesinde Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk ve tek fuar şirketi olmuştur.

İnternet sitesinde GÜVENLİ HİZMET BELGESİ İLE İÇİNİZ RAHAT OLSUN sloganıyla, TSE Güvenli Hizmet Belgesini almaya hak kazanan ilk fuar şirketi olmaktan gurur duyuyoruz, diyerek tüm ziyaretçilerine müjdeli haberi verdi.

Yakın zamanda Woodtech fuarı ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’ni içiniz rahat bir şekilde ziyaret ederek, güvenli ortamda fuarın keyfini çıkarabilirsiniz.

tuyap-guvenli-hizmet-belgesi
Güvenli Hizmet Belgesi

Resmi Web Sitesi

Habere yapılan yorum sayısı 4 adet

  1. Aynur Alıntı Yap

    Bilgi için teşekkürler bu evrak TSE tarafından mi veriliyor ? Denetimler aylık mi oluyor yoksa yıllık mı

  2. Dizayntema Alıntı Yap

    Woodtech fuarı ertelendi haberleri kulaktan kulağa yayılıyor kesin yapacakmisiniz fuarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir