Cnr-fuar-merkezi-nerede
Etkinlikler

CNR Fuar Takvimi 2020

CNR Fuar Takvimi 2020 Ortalama Puan: 5 üzerinden 5

CNR Fuar Takvimi yayınlandı mı ?

Cnrexpo Beauty fuarını açmasının ardından katılımcıların ve ziyaretçilerin en çok aradığı konuların başında CNR Fuar Merkezi Nerede ve CNR Fuar Takvimi oldu.

Fiziki fuarların başlangıcını yaparak tüm sektöre can suyu veren CNR expo, katılımcıları ve ziyaretçiler fiziksel fuarda bir araya getirdi. Açılışı Beauty&Wellness fuarıyla yapmasının ardından bütün fuar severler bir sonraki fuarın ne olduğunu ve hangi tarihte gerçekleşeceğini merak etmeye başladı. Cnr fuar takvimi araştırmalarınıza ışık tutması açısından CNR expo 2020 yılı içerisinde yapılacak tüm fuarların sitemizde yer alan fuar takvimi bölümünden takip edebileceğinizi belirtmek isteriz. İlgili sayfada filtreleme özelliklerini kullanarak cnr fuar takvimi seçerek yalnızca Cnr Fuar Merkezine ilişkin fuarları görüntüleyebilirsiniz.

Beauty&Wellness fuarının kapanmasının ardından bir sonraki fuar yine CNR expoda gerçekleşecek olan Aymod fuarı olarak gözükmektedir. Cnr fuar takvimine göre 30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan 63. AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, Pozitif Fuarcılık A.Ş tarafından gerçekleştirilecek.

TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı) ,TASD (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği), KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tarafından desteklenen fuar için hazırlıklar çok yakın zamanda başalayacak.

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Nerede ?

İstanbul’da yer alan fuar merkezlerinde listenin başlarında gelen CNR Expo, fuarların başlamasıyla googlede en çok aranan kelimelerin başında gelmektedir. CNR fuar merkezine nasıl gidilir diye sizinde aklınızda bir soru varsa konumunu en kolayca biçimde şu şekilde ifade edebiliriz. İstanbul E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olup İstanbul Yeşilköy mevkinde yer almakta olup, pek çok vasıta ile kolay ulaşıma sahip bir konumdadır.

Cnr Expo İstanbul Fuar Merkezine, metrobüs ile, otobüs ile, metro ile ve özel araçlarınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş otoparkı sayesinde özel araçlarınızla rahatça fuar merkezine ulaşarak konforlu bir fuar geçirebilirsiniz.

Metro ile ulaşım; Hacıosman – Yenikapı metrosunun bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Metrobüs ile ulaşım; Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Marmaray ile ulaşım; Anadolu yakasından Marmaray – Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Denizotobüsü ile ulaşım; Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Bakırköy iskelesine ulaşıp, metro ile kolaylıkla CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

İETT ile ulaşım; İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir ve “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Tramvay ile ulaşım; Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Şehirlerarası otobüs ile ulaşım; Türkiye’nin her noktasından Esenler Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla Havalimanı Metrosu’na geçebilir ve “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO’ya gelebilirsiniz.

Havayolu ile ulaşım; Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından İstanbul’a her gün düzenlenen binlerce direkt uçuş ile İstanbul Havalimanı’na gelip, her yarım saatte bir kalkan transfer araçlarımızla CNR EXPO’ya kolayca ulaşabilirsiniz.

Cnr-fuar-merkezi-nerede
Kaynak: CNR Fuar Merkezi Nerede – Cnr Fuar Takvimi

Daha detaylı bilgiye fuar merkezinin sayfasından ulaşabilirsiniz: Cnr Fuar Merkezi

Ekim ayında CNR Expo önderliğinde yer alacak diğer fuarlar ise şu şekilde: CNR Fuar Takvimi Ekim 2020

1- Mersin Kozmetik Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı 3-6 Ekim 2020

2- ISTANBUL JEWELRY SHOW Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı 8-11 Ekim 2020

3- PROMOEXPO Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı 8-11 Ekim 2020

4- CNR YACHT FESTIVAL CNR YACHT FESTIVAL 13-18 Ekim 2020

5- ANAMUR TARIM 7.Anamur Tarım ve Gıda Fuarı 21-24 Ekim 2020

6- AVRASYA ASANSÖR 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı 21-24 Ekim 2020

7- İMOB MERSİN İMOB Mersin Mobilya Fuarı 31 Ekim – 8 Kasım 2020

Pandemi süresinde, yapılacak olan fuarların tarihlerinde artan vakalar ve resmi kurumlar tarafından alınacak tedbirler doğrultusunda ertelenme veya iptal edilmesi durumları olabilir. Fuar takviminde olan değişiklikleri anlık olarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Ancak herhangi bir maduriyet yaşamamanız açısından fuar tarihinden en az 4 gün önce ilgili fuarın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin teyidini almanızı rica ederiz.

Kasım ayı ve diğer aylarla ilgili fuar takvimine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Anlık olarak haberdar olabilmeniz için E-bültene abone olmanızı tavsiye ederiz.

Fuar-takvimi
CNR Fuar Takvimi

Habere yapılan yorum sayısı 2 adet

  1. Üzeyir Alıntı Yap

    Merhaba CNR Mersin fuarı açılacak mı açılmayacak mı bir bilginiz varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir